Uresničeni dogodki in akcije

9. oktober 2022

Veselje in otroški smeh sta v četrtek popoldan preplavila vrtčevsko igrišče. Ekipa NAPIHNJENČKI nam je podarila nepozabno doživetje, presenečenje za starše in otroke. Tačke, kroki, Ocean, kocke, poganjalci, so otrokom pričarali nepozabno pravljico. Starši so otroke pospremili na noro zabavo in s prostovoljnimi prispevki pripomogli šolskemu skladu in potrebam vrtca, da bomo lahko tudi v bodoče otrokom omogočali najboljše. Hvaležni smo, da imamo starše, ki skupaj z nami ustvarjajo lepo zgodbo.

10. december 2022

V vrtcu pri OŠ Šmarje smo na stežaj odprli vrata prazničnemu decembru.  Veselje radost in toplino prazničnega časa smo delili z našimi najbližjimi. Medse smo povabili starše in skupaj preživeli čudovit popoldan.

Otroški pevski zbor vrtca pri OŠ Šmarje je ogrel številčno publiko s prazničnimi pesmicami. Vzgojiteljice so pričarale pravljično vzdušje z igrico Janko in Metka.

In da je večer bil res popoln smo družinsko srečanje  zaključili z druženjem med stojnicami NOVOLETNEGA BAZARJA.

Velik hvala vsem staršem in dobrodelnim škratom, podjetja Mlinotest, kruh Koper, slaščičarna Renata,  slaščičarstvo Bis dobrote, Gogine slaščice in čokoladnici Tramontana, ki so popestrili sladke stojnice.

Hvaležni smo, ko skupaj, z dobrimi dejanji ustvarjamo čarobne trenutke za naše malčke.