O našem vrtcu

Dobrodošli na spletni strani vrtca Šmarje!

Vašega otroka ste zaupali v naše varstvo, zato vas vabimo, da si ogledate našo spletno mesto, kjer bomo še dodatno predstavili delo v našem vrtcu.

Vzgojna prizadevanja vseh nas zaposlenih so usmerjena v zagotavljanje pogojev za celosten in uravnotežen razvoj otrok s poudarkom na otrokovi osebnosti, njegovih sposobnostih in zmožnostih, na  oblikovanju pozitivne samopodobe, zadovoljevanju  potreb po ljubezni, varnosti, uspehu, samostojnosti in želji po pridobivanju novih znanj ob pomoči in spodbudi odraslih.

Prizadevamo si, da je otrokom pri nas lepo, da držimo korak s časom in da jim zagotavljamo aktivno otroštvo, ki bo pogoj za oblikovanje odgovorne in ustvarjalne osebnosti. To bomo dosegli le skupaj z vami, spoštovani starši, z medsebojnim sodelovanjem in zaupanjem.

Simon Dražič, ravnatelj

Vrtec pri OŠ Šmarje pri Kopru je javni vrtec in izvaja javno veljavni program. Ustanovitelj je MOK.

Z vzgojno dejavnostjo uresničujemo in zagotavljamo potrebe po vzgoji in varstvu predšolskih otrok v KS Šmarje pri Kopru

Ravnatelj: Simon Dražič

Pomočnica ravnatelja za vrtec: Tamara Toplikar